رله هوشمند Zwave

از طریق رله هوشمند Zwave که بصورت ماژول های تک پل و دو پل موجود می باشند برای روشن و خاموش کردن چراغ ها و سایر تجهیزات استفاده می شود.

رله هوشمند Zwave

این ماژول هم از طریق امواج رادیویی Zwave و هم از طریق کلید سنتی معمولی قابل کنترل می باشد. یعنی کاربر می تواند همزمان از طریق موبایل یا تبلت و یا بصورت محلی از طریق کلیدهای محلی اقدام به کنترل و خاموش روشن کردن تجهیزات نماید.

نحوه سیم بندی یک رله هوشمند فیبارو

ابعاد بسیار کوچک این کلیدها این اجازه را میدهد که کلیدها داخل جعبه های استاندارد جاسازی شود. در نتیجه بدون هرگونه تغییر در سیم کشی و یا تخریب در خانه قادر به نصب آنها خواهید بود. این سیستم نیاز به کابل کشی های زیاد را از بین می­برد. ماژول های کوچک این سیستم می­تواند در هر جعبه سوئیچ دیواری، پشت کلید روشنایی و غیره نصب گردیده و با هر سیستم الکتریکی سازگار می­باشد.

ابعاد رله هوشمند Zwave

مشخصات و کاربردهای رله هوشمند Zwave

در حال حاضر چندین برند مختلف از جمله فیبارو (Fibaro)، کوبینو (Qubino) و فیلیو (Philio) اقدام به ساخت این کلیدها می کنند. که تفاوت آنها در ابعاد و شکل ماژول، سازگاری با کنترلرهای هوشمند، و امکانات دیگر مانند قابلیت اندازه گیری توان مصرفی تجهیزات می باشد.

از کلیدهای فوق میتوان برای کنترل هوشمند روشنایی، شیر برقی گاز، شیر برقی آب، پکیج و سایر تجهیزات الکتریکی استفاده نمود.

کنترل مصرف کننده با رله هوشمند Zwave

این کلیدها در انواع رله کلید تک پل، رله کلید دو پل، و رله کلید تبدیل موجود می باشد که بسته با کاربرد خاص خود می توان از نوع دلخواه استفاده نمود.

پارامتر مهم دیگر در انتخاب کلید مقدار جریان کلید می باشد که از 2 آمپر تا 15 آمپر متغیر می باشد. همچنین بسته به نوع کلید مقدار ولتاژ پیشتیبانی این کلیدها از 12 ولت تا 220 ولت متغیر می باشد.

یکی از مهم ترین مزیت های این کلیدها در کنترل روشنایی عدم تغییر در ظاهر کلیدهای منزل می باشد. بطوریکه جدا از بحث هوشمندسازی کاربر قادر به انتخاب آزادانه ظاهر کلیدهای منزل خود می باشد.

نکته قابل ذکر اینکه این کلیدها برای ارتباط با سیستم خانه هوشمند نیاز به یک کنترلر Zwave دارند. برای اطلاع از کنترلرهای Zwave موجود به بخش کنترلرهای خانه هوشمند مراجعه گردد.

2 دیدگاه دربارهٔ «رله هوشمند Zwave»

 1. Sharinge information of a z-wave smart door lock.
  Featurers: unlock via app, pin code, merchanical key.
  Use APP generate temporary access code for time of stay.
  No need deliver keys in person. Lodger self check in/out 24/7.
  No more worry about losing key or being copied.
  Check unlock log history from APP
  Suitable for resorts & vacation rental properties, Condos & Houses, Airbnb, VRBO etc.
  Welcome OEM/ODM projects!
  Contact us and discuss more!

  Best Regards,
  Wendy

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by wp-copyrightpro.com