کنترلر مرکزی خانه هوشمند

در یک خانه هوشمند بی سیم بسته به سلیقه، بودجه و امکانات مورد نیاز باید یک کنترلر را انتخاب کنید. کنترلر مرکزی خانه هوشمند مانند مغز متفکر یک سیستم هوشمند می باشد که واکنش و تعامل تجهیزات با یکدیگر را مشخص می کند. کنترلر مرکزی ارتباط کاربر با تجهیزات از در داخل خانه یا از راه دور را تعریف می کند.

کنترلر مرکزی فیبارو 2 (Fibaro Home Center 2)

مرکز کنترلی سریع، کارآمد و قدرتمند برای کنترل خانه هوشمند است که برمبنای پروتکل ارتباطی Zwave طراحی شده و بستری امن برای اتصال 230 سنسور یا ماژول فراهم می سازد. فیبارو زیباترین و سریع ترین رابط گرافیکی را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از این کنترلر به راحتی می توانید بصورت کاملا پیشرفته و با استفاده از زبان برنامه نویسی LUA سناریو دلخواه خود را ایجاد نمائید.

قلب تپنده و مغز متفکر خانه ، امن و مطمئن ، نگهبانی بیدار و همیاری هوشیار

کنترلر مرکزی فیبارو 2 (Fibaro HC2)

کنترلر مرکزی فیبارو لایت (Fibaro Home Center Lite)

کنترلر مرکزی Lite فیبارو محصولی جدید، نمونه متفکر و کوچک از سیستم خانه هوشمند می باشد. قیمت مناسب این محصول به همراه ابعاد کوچک، آن را به انتخابی مطمئن برای خانه هوشمند تبدیل نموده است.

فیبارو Lite، کنترلری کوچک با کارایی بالا

کنترلر مرکزی فیبارو لایت (Fibaro HCL)

کنترلر ورا اج (Vera Edge)

این کنترلر در عین سادگی امکان کار برای همه در هر سن و با هر سطح تحصیلاتی را فراهم میکند. ورا یک کنترلر پیشرفته است که با دقت تمام اتفاقات در خانه هوشمند را کنترل و ثبت و ضبط می کند.

این کنترلر از لحاظ سطح تکنولوژی، دقت و قدرت چهارمین برند مطرح دنیاست که بایک اپلیکیشن ساده با چهار حالت از پیش تعیین شده (داخل خانه، خازج از خانه، شب و سفر) بر موبایل شما نصب میشود و این امکان را فراهم می آورد که تنها با یک لمس تمام اطلاعات خانه تان دردسترس شما باشد. شما میتوانید سناریوهایی همچون مهمانی، سفر، فیلم، خروج و … تعریف کنید تا کلیه امور بر اساس آن مدیریت شود.

ورا اج نمادی از خانه هوشمند همه گیر و مقرون به صرفه

کنترلر ورا اج (Vera Edge)

کنترلر ورا پلاس(Vera Plus)

محصول جدید کمپانی ورا کنترلر پلاس می باشد که در عین قیمت مناسب، پشتیبانی اش از محصولات خانه هوشمند چندین برابر شده است. با اضافه شدن پروتوکل های بلوتوث(Bluetooth) و زیگبی(Zigbee) به پروتوکل های زدویو(Zwave) و وای فای(Wifi) دیگر پروتوکل استاندارد دیگری برای پشتیبانی نمانده است!

ورا پلاس نهایت یک کنترلر هوشمند با سازگاری بالا

کنترلر ورا پلاس (Vera Plus)

کنترلر زیپاتو (Zipabox)

کنترلر خانه هوشمند زیپاتو با قابلیت پشتیبانی از پروتوکل Zwave می باشد. این کنترلر قابلیت اتصال به ماژول های افزایشی سایر پروتوکل ها را دارد که انعطاف پذیری بالایی را به این محصول می دهد. ماژول های افزایشی این کنترلر شامل ماژول افزایشی P1، KNX، Zigbee، RF433 می باشد. همچنین ماژول هایی مانند باطری بکاپ، ماژول 3G نیز برای افزایش قابلیت اطمینان این سیستم موجود می باشد.

خانه هوشمند به سبک زیپاتو

کنترلر زیپاتو (Zipabox)

1 دیدگاه دربارهٔ «کنترلر مرکزی خانه هوشمند»

  1. سلام.
    مرادی هستم کارشناس کنترل و ابزار دقیق،
    در ارتباط با اجرا و پیاده سازی سیستمهای هوشمند کنترل ساختمان علاقه مند به همکاری هستم.
    آدرس دفتر و محل کار: شهرک صنعتی عباس آباد بلوار ابن سینا خیابان 33 بازارچه روبروی بانک صادرات
    09125128006

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by wp-copyrightpro.com